Dzisiaj Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego.
Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. jak w każdą niedzielę. Kolekta na Seminarium i Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu.
W przyszłą niedzielę obchodzimy Święto Bożego Miłosierdzia. O godz. 15.00 zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Za udział w nabożeństwie można zyskać odpust pod zwykłymi warunkami.
Informujemy też, że codziennie na terenie całej Polski można zyskać odpust zupełny za pobożne odmówienie koronki do Miłosierdzia Bożego w kościele lub kaplicy przed Najświętszym Sakramentem wystawionym lub schowanym w tabernakulum.
Ogłoszenia stałe
Do końca kwietnia wszystkie msze niedzielne o godz. 7.00, 9.00, 10.15, 11.30 i 19.00 odprawiane są w kościele parafialnym św. Franciszka. Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa na okres zimowy jest nieczynny.
- Msze św. w tygodniu o godz. 9.00 i 19.00.
- We wtorek po mszach św. krótkie nabożeństwo do św. Antoniego.
- W środę o 18.30 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prośby i podziękowania Matce Bożej, można składać do skarbonki obok ołtarza maryjnego.
- Intencje mszalne można zamawiać po mszach św. w zakrystii.
- Informujemy Kuracjuszy i Gości, że kościół pw. MB Różańcowej przy ul. Słowackiego w Dusznikach nie jest kościołem rzymskokatolickim. Ksiądz zaprasza tam na koncerty, ale katolicy nie powinni uczestniczyć w mszach odprawianych w tym kościele i przyjmować w nim sakramentów świętych, ponieważ nie posiada on jedności ze Stolicą Apostolską.
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania naszej świątyni do uroczystości: Paniom, które posprzątały kościół, Panom, którzy pomagali w budowie Bożego Grobu i ciemnicy. Dziękujemy także Liturgicznej Służbie Ołtarza za posługę w czasie Triduum Paschalnego.
Niech Pan obdarzy Was pokojem!
