Dzisiaj I niedziela okresu Wielkiego Postu. Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 18.30.
W piątek o godz. 16.30 zapraszamy na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
Za udział w Gorzkich Żalach i Drodze Krzyżowej można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
W II niedzielę Wielkiego Postu zbiórka przed kościołem na misje „Ad gentes”.
Przypominamy, że w naszym franciszkańskim kościele każdego dnia można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami z okazji Roku Jubileuszowego 800-lecia śmierci św. Franciszka z Asyżu.
Ogłoszenia stałe
Do końca kwietnia wszystkie msze niedzielne o godz. 7.00, 9.00, 10.15, 11.30 i 19.00 odprawiane są w kościele parafialnym św. Franciszka. Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa na okres zimowy jest nieczynny.
- Msze św. w tygodniu do końca lutego o godz. 9.00 i 17.00.
- OD 2 MARCA MSZE ŚW. WIECZORENE O GODZ. 19.00
- We wtorek po mszach św. krótkie nabożeństwo do św. Antoniego.
- W środę o 16.30 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prośby i podziękowania Matce Bożej, można składać do skarbonki obok ołtarza maryjnego.
- Intencje mszalne można zamawiać po mszach św. w zakrystii.
- Informujemy Kuracjuszy i Gości, że kościół pw. MB Różańcowej przy ul. Słowackiego w Dusznikach nie jest kościołem rzymskokatolickim. Ksiądz zaprasza tam na koncerty, ale katolicy nie powinni uczestniczyć w mszach odprawianych w tym kościele i przyjmować w nim sakramentów świętych, ponieważ nie posiada on jedności ze Stolicą Apostolską.
Serdecznie dziękujemy Wam, za wszelkie wyrazy życzliwości, a także za Wasze modlitwy, prace wykonane wokół kościoła i złożone ofiary. Parafianom, Kuracjuszom i Gościom życzymy wielu łask w nadchodzącym tygodniu.
Niech Pan obdarzy Was pokojem!
